Володимирський собор
Останні публікації

Вибір житлової нерухомості

Придбання житлової нерухомості — дуже важливий крок у житті кожної людини. Як правильно вибрати квартиру, щоб після переїзду не виникло проблем і розчарувань? Для цього потрібно знати кілька правил «вдалої» покупки житла.

Спочатку слід вибрати район, в який планується переїзд. При цьому кожен керується особистими мотивами: одним важлива розвинена інфраструктура, іншим принципова хороша екологія, третім — транспортна доступність і т.д. Потрібно виділити найважливіші критерії вибору. Як вибрати квартиру для покупки? Коли в родині є діти — необхідна наявність в районі дитячого садка, хорошої школи, ігрових майданчиків. Якщо хтось із членів сім’ї має проблеми зі здоров’ям — важлива наявність поруч аптек та клінік. У пішій доступності повинен розташовуватися супермаркет. Якщо в сім’ї є машина, непогано мати автостоянку неподалік будинку. Коли добиратися на роботу належить громадським транспортом — потрібно звернути увагу на відстань до найближчої зупинки і наявність зручних маршрутів. Дуже важливо оцінити криміногенну обстановку в районі. Всі ці критерії вибору будуть задоволені якщо купити квартиру в Києві від забудовника в ЖК Евромісто evromisto.com.ua, тому що це ідеальне місце для життя. Розташований він у мальовничій місцевості, зовсім недалеко від столиці.

Коли район обраний, наступним етапом буде ретельний огляд будинку та під’їзду. Потрібно обійти будинок і подивитися, що його оточує, упорядкована чи територія. Будинок може бути цегляним, панельним, блоковим, монолітним — переважніше перший або останній варіант.

Щоб вибрати квартиру для покупки, на огляд потенційного місця проживання краще відправлятися вдвох. Це безпечніше, до того ж ті нюанси, які вислизнули від уваги однієї людини, може помітити інший. Слід звернути увагу, як здійснюється доступ в під’їзд — домофон, консьєрж і т.п. Необхідно оцінити чистоту в під’їзді, стан ліфта та сходових площадок, уточнити наявність в будинку сміттєпроводу. Якщо запропоноване житло розташовується на нижніх поверхах, непогано перевірити підвал; якщо він на верхньому поверсі — важлива наявність горища і стан даху.

Комментарии запрещены.