Володимирський собор
Останні публікації

Монтаж дерев’яних конструкцій

Монтаж збірний будинок фінський http://visilla.com/ru/services/construction/info/finskie-sbornyie-doma на будівельному майданчику проводиться потоковим методом по заздалегідь розробленої технології. При наявності декількох однотипних будинків організація будівельних робіт ведеться паралельно-послідовним методом.

Монтажна щогла, наприклад, складається з колоди або декількох з’єднаних між собою колод, встановлених з невеликим відхиленням від вертикалі і забезпечених поліспастом. Щогла зміцнюється на санчатах і утримується в робочому положенні трьома або чотирма вантами, закріпленими за її вершину. Трос від поліспаста йде до напрямного блоку біля основи щогли, а від нього до барабана лебідки. Нерідко дерев’яна щогла замінюється металевою з порожнистих труб.

Копер, використовуваний для підйому конструкцій, влаштовується по типу копра для забивання паль.

Монтаж ферм, дощатих балок та інших великих конструкцій повинен проводитися досвідченими кваліфікованими робітниками з обов’язковим дотриманням правил з техніки безпеки.

До початку монтажу в дерев’яній конструкції підтягують всі болти, тяжі і усувають всі дефекти, що виникли при транспортуванні конструкції від місця зборки до місця установки. Конструкція повинна бути заздалегідь перевірена на стійкість під час підйому і, якщо потрібно, перекосів або розлади сполук. (Потрібне посилення і місця захоплення конструкцій при підйомі повинні бути вказані в проекті виробництва монтажних робіт). Після підготовки конструкцій до підйому вони підтягуються на ковзанках по настилу або підвозяться до підіймального механізму і піднімаються на місце установки.

До підйому ферми або балки до її опорним частинам прикріплюють канати, кінці яких притримують робітники. Це дає можливість поправляти положення конструкції при підйомі, якщо воно неправильно.

Першою операцією при підйомі конструкції є її прикріплення до гака монтажного механізму. Ця операція називається строповою, має вельми велике значення в процесі монтажу, тому повинна виконуватися особливо ретельно

Комментарии запрещены.