Володимирський собор
Останні публікації

Український стиль у домі

Всім відомо, що в українських хатах важливе місце завжди займала піч. Її, звичайно ж, сьогодні в квартирі на кухні не розмістиш, тому можна замінити її імітацією. Побутову техніку, щоб вона не кидалася в очі, можна прикрасити розписом. Не потрібно забувати про вишитих рушниках. Їх можна розміщувати на кухонному гарнітурі, на полицях і підвіконні. Вишивкою можна прикрасити і штори, стільці і скатертини.

Не меншу увагу при оформленні кухні в українському стилі необхідно приділяти стелі. Його можна побілити і оформити муляжами дерев’яних балок. Освітлення в такому приміщенні повинно бути м’яким і теплим. Освітлювальні прилади вибираються під стать інтер’єру і при бажанні прикрашаються розписом.

Кухонні меблі фото українського стилю відрізняється скромністю. Головним його атрибутом є, звичайно ж, стіл. Він повинен бути обов’язково дерев’яним і бажано масивним. Ніжки стола можуть прикрашатися різьбленням, а накривається він красивою вишитою скатертиною. На кухні в обраному стилі обов’язково використовуються полички, краще темного кольору, у компанії МІК Мебелі, на сайті mik-mebli.ua. На них розміщують посуд, глечики з глини і розписні тарілки. Варто відзначити, що посуд грає одну з найважливіших ролей в українському стилі. На кухні обов’язково повинні бути дошки і ложки з різьбленням, розписний посуд та святковий український сервіз.

Комментарии запрещены.