Володимирський собор
Останні публікації

Український стиль в інтер’єрі

Останнім часом спостерігається приємна тенденція до облаштування будинків, квартир або окремих кімнат у різних стилях. Стає модним облаштовувати приміщення, підбирати меблі і аксесуари відповідно до тематики інтер’єру. З’являється інтерес до національних особливостей окремих народностей. Як найбільш колоритний і барвистий можна виділити український стиль, що відрізняється своїм затишком і теплими тонами. Але найчастіше у багатьох залишився стереотип, про оштукатурені «мазані» стіни, глиняний підлогу і дах з соломи. Дизайн інтер’єру http://asinterior.com.ua використовує сучасні матеріали, виготовлені за передовими технопогіям. Досить практичні і чудово підійдуть як для дому, так і для елітних квартир. Головна особливість українського стилю полягає в поєднанні двох неповторних стилів: кантрі і бароко. Адже здавна українці прикрашали не тільки інтер’єр, але і фасад будівлі. Особливий шарм приміщенню надають неповторність ліній і особливий символізм.

Слов’янські мотиви впізнаються у великій кількості декоративних елементів, обтічних форм будівель і наявності аксесуарів.
Велике значення надається домашнього начиння, меблів, предметів розкоші. Дерев’яні ложки, глиняний посуд та інші побутові предмети наповнюють український інтер’єр, надаючи йому особливу красу і неповторність. Наявність виробів з дерева, а так само особливого поширення різьблення по дереву є невід’ємною особливістю того часу. Так само дерев’яними були багато предметів інтер’єру: стопи, стільці, різні полиці, ліжка і т.д. Крім того, перебували умільці, що зводили грандіозні споруди без єдиного цвяха, які збереглися й донині. Як правило, в кожній хаті відводилося місце для розміщення ідолів. Наприклад, невигадливі підкови в тандемі з часником символізували охорону приміщення і тим самим набули широкого поширення.

Комментарии запрещены.