Володимирський собор
Останні публікації

Нові технології будівництва

Всі, без винятку, нові технології будівництва націлені на зменшення трудовитрат і використання нових, більш ефективних матеріалів. Серед безлічі нових технологій, строительство каркасных домов под ключ москва http://visillatalot.com/ru/services/construction/turnkey-construction, мабуть, володіє найкращими перспективами свого розвитку.

Подібна технологія використовується в переважній більшості у всіх розвинених країнах світу. Близько 75% приватного житла, побудованого в усьому світі, належить саме до цієї технології будівлі. Така шалена популярність пояснюється досить просто. Це, в першу чергу, відносно недорога вартість, простота і швидкість зведення. При цьому, технології каркасного будівництва припускають використання досить якісних матеріалів, які забезпечують всі необхідні для комфортного житла умови.

У тому випадку, коли використовується каркасно-рамкова технологія будівництва, в першу чергу виконується пристрій каркаса. Основою каркаса при цьому є брус, який укладається на фундамент будівлі. Вертикальні стійки каркаса розшиваються верхніми і нижніми горизонтальними стійками. Така рама для забезпечення жорсткості конструкції розшивається укосинами. Після зведення основного каркаса, приступають до пристрою кроквяної системи. По закінченні покрівельних робіт, аж до монтажу остаточного покрівельного покриття, приступають до обшивки каркаса.

Обшивка каркаса проводиться за допомогою листових будівельних матеріалів. Між зовнішньою і внутрішньою обшивкою будівлі розташовують ізоляційні матеріали. Використання нових теплоізолюючих матеріалів дозволяють виготовляти каркасні будинки Крим з високоефективними стінами. Такі стіни завдяки використанню ізоляційних матеріалів і паробарьерние плівок володіють теплопровідністю такого ж рівня, як і вдома з рубаної деревини.

Для пристрою каркасного будинку по каркасно-рамкової технології використовується дерев’яний брус. Перетин такого бруса має бути не менше 100мм. Технології каркасних будівель постійно удосконалюються. З появою нових матеріалів для будівництва з’являються нові технології каркасних будівель. Якщо оцінювати всі позитивні і негативні сторони подібної технології, то стануть очевидними її великі перспективи на подальший розвиток.

Комментарии запрещены.