Володимирський собор
Останні публікації

Ціна будівельної продукції

Незважаючи на специфіку будівельного процесу і будівельної продукції, загальнотеоретичні засади формування її ціни не відрізняються від інших галузей матеріального виробництва. Ціна продукції будь-якої галузі в максимальному ступені повинна відображати суспільно необхідні витрати праці на її виробництво, забезпечувати використання внутрішніх резервів у процесі госпрозрахункової діяльності, підвищення ефективності суспільного виробництва.

Ціни на будівельну продукцію скрізь різні, з цього краще замовляти їх в інтернеті. Щоб купити газобетонні блоки Одеса в інтернеті, вам необхідно зробити пару кліків мишкою. Ціна будівельної продукції повинна будуватися на загальних принципах ціноутворення, мати свою систему і призначення. Для з’ясування суті питання порівняємо ціноутворення в капітальному будівництві (інвестиційному комплексі) і в промисловості.

Залежно від стадій ціноутворення в промисловості встановлено дві ціни — оптова ціна підприємства і оптова ціна промисловості. Перша передбачає розрахунок з підприємством-виробником продукції. Вона встановлюється з таким розрахунком, щоб підприємство-виробник могло забезпечувати відшкодування витрат виробництва з урахуванням якості продукції та технічного оснащення виробництва. Оптова ціна промисловості забезпечує розрахунок зі споживачами продукції і включає крім оптової ціни підприємства витрати постачальницько-збутових організацій з урахуванням транспортних витрат з доставки продукції споживачам.

Таким чином, для споживача кінцевої продукції цієї сфери матеріального виробництва існує одна ціна — оптова ціна промисловості. Споживач продукції промисловості не несе ніяких витрат у тому випадку, коли фактичні витрати промисловості перевищують її оптову ціну.

Комментарии запрещены.